Bio hořká čokoláda Dárek pro Tebe, 70 g

Kód: 686
Tip Bio
Neohodnoceno
92 Kč
Skladem

Noblesní hořká čokoláda se 70 % kvalitního kakaa plněná ganache se spoustou malin a zdokonalená výborným šampaňským Fleury. Bez lepku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výborná Fair Trade hořká čokoláda s poctivými 70 % kvalitního kakaa naplněná čokoládovou ganache (40 %) s jemným šampaňským Fleury Marc de Champagne, kterou doprovází ovocná čokoládová ganache (20 %) s úžasnou barvou a chutí spousty skutečných malin. Výborný dárek pro každou příležitost v originálním designu s vysokou kvalitou uvnitř.

 

Bio hořká čokoláda Zotter bez lepku

Výborná bio Fair Trade ručně dělaná hořká čokoláda bez lepku a umělých přísad.

 

Čokoládovna Zotter

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou-li tak dostupné, také Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.