Bio hořká čokoláda Espresso Macchiato, 70 g

Kód: 689
Bio
92 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2023

Vznešená hořká čokoláda se 70 % kvalitního kakaa ručně plněná krémovou jemně sladkou náplní s kávou a trochou mléka a tenkou vrstvou bílé čokolády kolem dokola. Bez lepku.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní fair trade hořká čokoláda ručně plněná působivou krémovou čokoládovou ganache s příjemnou chutí kávy, kterou doplňuje jemně sladká hořká čokoláda se špetkou mléka (60 %). Ta je potažena ještě tenkou vrstvou bílé čokolády a až na závěr vrstvou bio hořké čokolády s klasickým obsahem 70 % vznešeného kakaa.

 

Čokoládovna Zotter

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou-li tak dostupné, také Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: