Bio hořká čokoláda Šampaňské s malinami, 70 g

Kód: 698
Bio
92 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Originální hořká čokoláda Zotter se 70 % kakaa naplněná čokoládovým malinovým ganache a ganache s šampaňským Fleury. Bez lepku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělá Fair Trade hořká čokoláda se 70 % bio kakaa a svůdným čokoládovým ganache zdokonaleným jemným šampaňským Fleury Marc de Champagne (40 %). Doprovází ho ganache s přirozenou barvou a chutí mnoha malin (20 %). Skvělý chuťový požitek bez lepku, s obsahem alkoholu. 

 

Bio hořká čokoláda Zotter bez lepku s obsahem alkoholu

Výborná bio Fair Trade ručně dělaná hořká čokoláda bez lepku a umělých přísad s více než 2 % alkoholu.

 

Čokoládovna Zotter

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou-li tak dostupné, také Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: