Bio hořká čokoláda Slaný karamel, 70 g

Kód: 695
Bio
Neohodnoceno
92 Kč
Skladem

Velmi delikátní hořká čokoláda na francouzský způsob, ve které se snoubí krystalky soli se sladkým karamelem, mandlovým nugátem a čokoládou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nevšední ručně plněná hořká čokoláda Zotter na francouzský způsob. Tato specialita se skládá z vrstvy sladkého karamelu se špetkou soli (42 %) a vrstvy jemného mandlového čokoládového nugátu s trochou hořké čokolády a několika solných krystalků (32 %). Obě vrstvy pak poutá k sobě tenká vrstva mléčné čokolády a vše pak zahalí vrstva hořké čokolády se 70 % kakaa. Perfektní kombinace sladkého karamelu, jehož sladkost rafinovaně zjemňuje sůl. 

Bio hořká čokoláda Zotter bez lepku

Výborná bio Fair Trade ručně dělaná hořká čokoláda bez umělých konzervantů i barviv a bez lepku.

Čokoládovna Zotter

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou-li tak dostupné, také Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: