Bio mléčná čokoláda IPA pivo, 70 g

Kód: 707
Bio
92 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023

Mléčná čokoláda s vysokými 50 % kakaa plněná čokoládovou ganache se silným India Pale Ale pivem ze slavného pivovaru Gusswerk v Salcburku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pivo Nicobar India Pale Ale (IPA) vaří starou, tradiční metodou malý, ale mnohokrát oceněný bio pivovar Gusswerk v rakouském Salcburku. Je servírované v čokoládové ganache (60 % čokolády) z karamelové couverture čokolády, hořké čokolády se 70 % kakaa a trochy lískových ořechů. To vše je překryto fair trade čokoládou Zotter s horským mlékem z Tyrolských Alp a 50 % kakaa.

IPA pivo Nicobar je světlé, svrchně kvašené pivo, které nese název po jediné rakouské kolonii v Indickém oceánu na souostroví Nikobary v letech 1778 až 1783. Ostrovy leží na rozhraní Bengálského zálivu a Andamanského moře a lidé zde dodnes žijí tradičním způsobem života, protože velká část z nich nemá téměř žádné kontakty s okolním světem. Tehdejší flotila sem ale přivezla neobvykle silný druh alkoholu, který byl nyní vzkříšen jako Nicobar IPA.  

Bio mléčná čokoláda Zotter s obsahem alkoholu

Výborná bio Fair Trade ručně dělaná mléčná čokoláda bez umělých konzervantů i barviv. Obsahuje lepek.

 

Čokoládovna Zotter

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a jsou-li tak dostupné, také Fair Trade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: