Pro nastávající maminku

Kód: 503
Neohodnoceno
575 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balíčku:

  • Výživný krém se šípkovým olejem je přímo vyrobený pro těhotenské bříško, jehož kůže je vystavena neustálému napínání, a pro lepší hojení částí pokožky s jizvami. Krém obsahuje ingredience, které propůjčují kůži větší elasticitu, vláčnost, odolnost, zpevňující účinky a bojují proti jizvení. Krém kůži významně hydratuje, a to díky kvalitním olejům lisovaným za studena – šípkový olej, jojobový olej a olej z pšeničných klíčků a díky panthenolu.
  • Jednorázová plátýnková maska s obsahem mořské vody, extraktem z ananasu a extraktem z manga. Mořská voda dodává pleti hydrataci. Ananas pleť čistí a mango pleť hydratuje. Maska má chladící efekt. Plátýnko je z přírodního vlákna, které nezpůsobuje podráždění.
  • Jednorázová plátýnková maska s obsahem mořské vody, extraktem z melounu a extraktem z kiwi. Mořská voda dodává pleti hydrataci. Meloun pleť zklidňuje. Kiwi, které je bohaté na živiny pleť vyživuje. Maska má chladící efekt. Plátýnko je z přírodního vlákna, které nezpůsobuje podráždění.
  • Jednorázová plátýnková maska s obsahem mořské vody, extraktem z pomeranče a extraktem z citrónu. Mořská voda dodává pleti hydrataci, pomeranč pleť rozjasňuje a citrón, který je bohatý na vitamíny dodává pleti jemnost a vitalitu. Maska má chladící efekt. Plátýnko je z přírodního vlákna, které nezpůsobuje podráždění.
  • Jednorázová plátýnková maska s obsahem mořské vody, extraktem z vodního melounu a extraktem z granátového jablka. Mořská voda a vodní meloun dodávají pleti hydrataci. Granátové jablko zpevňuje a zjemňuje pleť. Maska má chladící efekt. Plátýnko je z přírodního vlákna, které nezpůsobuje podráždění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Připravené dárkové balíčky
Záruka: 2 roky